Wynajem

WYNAJEM – AKTUALNIE W OFERCIE :

Wynajem – Rusztowania elewacyjne

Dostęp do fasady budynku, ciąg komunikacyjny, dostęp do dachu na podwieszanych konsolach? Tu sprawdzą się rusztowania elewacyjne. Posiadamy na wynajem rusztowania najlepszych producentów, dbając o komfort przy montażu, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Świadczymy usługi na terenie całego dolnego śląska  – wynajem Wrocław, Legnica, Świdnica, Wałbrzych, Jawor, Zgorzelec.

Technicznie trudne zlecenie, którego nikt nie chce się podjąć? Nie ma problemu!

 

Wieże jezdne – Rusztowania przejezdne – Aluminiowe rusztowanie jezdne

Rusztowanie jezdne Hailo ProfiStep Multi – H robocza – 7mb

rusztowanie_jezdne_wynajem_aluminiowe

Rusztowanie aluminiowe Hailo 1-2-3 Combi – H robocza -4,35m

rusztowanie aluminiowe jezdne hailo wynajem wieża jezdna kółka

 Rusztowanie aluminiowe jezdne – Świetne rozwiązanie przy pracach instalatorskich, montażowych zwłaszcza wewnątrz hal. Rusztowania renomowanej firmy Krause i Hailo sprawdzą się znakomicie.

Dostępne modele-

  1. Hailo ProfiStep Multi  – Wysokość robocza do 7m – pełna regulacja poziomu na podłużnicach stopek, 4 masywne stabilizatory – pełne bezpieczeństwo przy wszelakich pracach na wysokości zapewnione.
  2. Hailo 1-2-3 Combi mieszczące się w bagażniku auta Combi aluminiowe rusztowanie składane – ultralekkie umożliwiające dostęp do ok. 4,35m

Siatki i plandeki zabezpieczające

Kwestia bezpieczeństwa ma najwyższy priorytet. Posiadamy w ofercie siatki różnych kolorów i gęstości co pozwala na dobór rozwiązania szyty na miarę- od zabezpieczenia rusztowania, po pełną osłonę budynków.

Posiadamy także plandeki pozwalające na osłonięcie górnej części rusztowania w taki sposób, by możliwa była praca w każdych warunkach pogodowych.

Dostępne zarówno w sklepie internetowym i w ofercie na wynajem.

Rusztowania modułowe

Kompatybilne z systemem ramowym rusztowania modułowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie projekt jest bardziej skomplikowany, a dostęp utrudniony- rusztowanie modułowe będzie najlepszym rozwiązaniem – Zadzwoń, napisz- lubimy wyzwania, dobierzemy najlepsze rozwiązanie do danego projektu!

Ogrodzenia tymczasowe

Potrzebne wygrodzenie placu budowy, tymczasowa powierzchnia reklamowa, reorganizacja ruchu? -Posiadamy w ofercie wynajmu zarówno ogrodzenia ażurowe jak i pełne-panelowe.

Dostępne zarówno w sklepie internetowym i w ofercie na wynajem.

Rusztowanie dachowe

Rusztowanie z możliwością dopasowania do kąta nachylenia dachu idealnie sprawdzi się przy pracach murarskich i przeglądach kominów, czyniąc pracę przyjemniejszą, a przede wszystkim o wiele bezpieczniejszą.

Zsypy budowlane

Zsypy renomowanych marek – Geda i Altrad –  zapewniają bezpieczeństwo pracy i komfort montażu. Dostępny szeroki wachlarz akcesoriów – plandeki zabezpieczające, wyciągarki, jak i elementy pozwalające na montaż zestawu bezpośrednio do rusztowania.

Dostępne zarówno w sklepie internetowym i w ofercie na wynajem.

Drabiny

Nowość!

Od dwustopniowych podestów dostępowych po drabiny trzykondygnacyjne – 12m.

 

 

Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES.

Dzięki bogatej ofercie, doświadczeniu oraz gronie profesjonalnych monterów jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie terminowo, oraz zgodnie z nawet najbardziej restrykcyjnymi normami. Szkoda czasu na półśrodki. Zaoszczędź czas i pieniądze.

Wszystkie produkty dostępne także w ofercie sprzedaży – Sklep Internetowy ArtScaff

NASZE REALIZACJE

Zadzwoń
Mapa